Зірка репу RORO – інтерв’ю
Читайте нове інтерв’ю з українським музикантом, реп-виконавцем RORO.
У нас на сайті також можна ознайомитися з творчою біографією співака, дивись тут.
RORO або Роман … як краще до тебе звертатися?
Вітаю. Називайте мене RORO.
Добре, розкажи, будь ласка, нашим читачам трохи про себе. Хто такий RORO і звідки?
Я народився в Україні, в Одесі. Змалку захоплювався спортом. Коли став трохи старшим я відлетів до Китаю займатися бойовим мистецтвом. Після повернення до Одеси, я потрапив до компанії, в якій головною пристрастю була музика. Музика мене затягнула! Спершу це все було по фану, але чим старше я ставав тим любов до цього захоплення ставала сильніше . Зараз кожну вільну хвилину часу я присвячую музиці, працюю над англомовним матеріалом.
Ти сказав, що був у Китаї. Що це було і скільки часу ти там провів?
Мені було 11 років. Я займався в одній з найпрестижніших шкіл Шаоліні під назвою Тагоу. Це дуже серйозна і складна школа, в якій порядок дня учнів виглядає як “тренування, тренування та ще раз тренування”. Жорсткий режим, жорстка дисципліна, абсолютно ніякого особистого часу та розваг. Ну разом з цим рівень спортсменів, які там знаходяться, дорівнює майже позамежному, власне кажучи як і рівень майстрів ченців, які нас тренували. Все як у кіно, тільки набагато жорсткіше. Там я провів сім років життя. Чудовий досвід.
Звучить м’яко кажучи незвично. Після того, як ти пройшов таку школу, ти не замислювався про те, щоб почати будувати кар’єру професійного спортсмена?
У мене були такі думки. Але як я сказав раніше на мене вплинули певні чинники, такі як оточення навколо мене. Я говорю як про людей навколо так і про загальну атмосферу. На додаток до всього я розумів, що для кар’єри спортсмена необхідно витрачати дуже багато часу та грошей, а спонсора тоді було знайти не реально. Тому я зосередився на власному бізнесі та музиці.
Ось про музику розкажи детальніше, як все починалось?
Мені тоді було приблизно 16. Але серйозно ставиться до цього питання я почав тільки пару років тому. Перші професійні звукозаписні студії, знайомства та робота над спільними композиціями з різними продюсерами, звукоінженерами та артистами з України, Європи та США. Багато позитивного досвіду та теплі дружні стосунки – це напевно найцінніше з того, що музика принесла у моє життя. Зараз я проживаю в США, бачу нові горизонти для саморозвитку та нової творчості.
Скажи, будь ласка, чи позначилася якось на твоїй творчості війна?
Безперечно відбилася. Для мене це було велике потрясіння, як і для всіх моїх близьких, як і для всіх українців. Війна позначилася і на моїй творчості. Я одессит, у нас російська мова зустрічалася найчастіше. Відповідно й пісні я випускав російськомовні. Але наразі я працюю над англомовним матеріалом і робити нові пісні мовою окупанта для мене неприйнятно.
Ти зараз живеш у США, скажи у тебе з’явилася та сама «американська мрія» про яку всі говорять?
Не можу сказати що «американська мрія» чимось відрізняється від української мрії. Вони дуже схожі. Будь – який чоловік хоче самореалізуватися , впорядкувати свої справи, добре заробляти і займатися улюбленою справою . А у майбутньому у планах завести сім’ю, дітей, будинок побудувати. Насправді ми не такі різні. І все розуміємо що для того, щоб мрія відбулася – потрібно багато працювати на всіх напрямках, що взагалі я і роблю. Як у музиці так і в особистому житті.